AGNUM debesų servisas

Kas yra AGNUM Debesų servisas

Jūsų dėmesiui pristatoma speciali AGNUM programos versija pritaikyta darbui duomenų centruose.
Pagrindinės savybės:
  • didelis našumas
  • šimtai ir tūkstančiai online vartotojų
  • stabilumas
  • patikima vartotojų duomenų ir procesų izoliacija
  • automatinis versijų atnaujinimas
  • administravimas, būsenos kontrolė
  • Vartotojo aplinka nesiskiria nuo įprastų AGNUM ir eLit programų

Kas jau sekmingai naudojasi AGNUM debesų servisu

Apskaitos įmonės (nuo privačių iki didelių)

Visada aktuali versija. Viekia bet kuriuo paros metu, iš bet kur. Visi įmanomi AGNUM moduliai ir ataskaitos. Galimybė leisti savo klientams ne tik prieiti prie tam tikrų duomenų, bet ir patiems suvesti pirminius dokumentus, gauti ataskaitas. Ataskaitų ir kitų duomenų eksportas į savo kompiuterį. Sistema užtikrina duomenų vientisumą, saugumą ir kasdieninį kopijavimą. Galima konvertuoti ir perkelti duomenis į įprastą AGNUM sistemą. Nereikia investuoti į galingus kompiuterius, apskaitos programas, licencijas, antivirusines sistemas, mokėti už kompiuterių ir programos priežiūrą, už atnaujinimus.
Apskaitos įmonėms taikomos specialios kainos

Mažmeninės prekybos tinklai

Prekybos įmonei būtinos apyvartinės lėšos. AGNUM debesų servisas iškart atlaisvins jums milžiniškas lėšas. Investuokite jas į naują asortimentą, prekybos plotus ir kitą. Jūs išvengsite investicijų į serverius, programas, licencijas, atnaujinimus ir aptarnavimą. Pamirškite apie duomenų perkėlimą, prekybos taškai ir sandėliai veiks užtikrintai - duomenys visada operatyvūs. Kasos nebijo ryšio praradimo ir veikia nepertraukiamai. Jums patiks centralizuotas valdymas. Eliminuojama priklausomybę nuo nepatikimų internetinių tinklų.
Parduotuvės prijungimas - tik 20,27 Eur

Nedidelės įmonės, neturinčios savo buhalterės

Apskaita lengvai tvarkoma per atstumą. Įmonė savarankiškai atlieka kasdieninius darbus per AGNUM debesų servisą. Apskaitininkė ar apskaitos įmonė turi galimybę, įmonės vadovo leidimu, irgi per AGNUM debesų servisą jai patogiu laiku tvarkyti įmonės finansinės atskaitomybės dokumentus, priskaičiuoti atlyginimus ir t.t. Sumažinami įmonės kaštai, išvengiamos klaidos, nebereikia vežiotis dokumentų.

Įmonės, turinčios padalinius, parduotuves, sandėlius skirtinguose vietose

AGNUM debesų serviso dėka iškart apjungia visus padalinius į bendrą sistemą. Duomenys visada aktualūs, centralizuotas valdymas, išvengta investicijų į serverius, programas, licencijas, atnaujinimus ir brangų aptarnavimą - taupomos milžiniškos lėšos.

Užsienio įmonės

AGNUM turi daugiakabę aplinką. Kiekvienoje valstybėje padaliniai ir apskaitos įmonės dirba savo kalbos aplinkoje. Užsienio akcininkai ir savininkai kontroliuoja ir gauna suvestines gimtąja kalba.

Daug kitų pažangių vartotojų

(Ar žinote, kad už kokybišką apskaitos/valdymo sistemą galite mokėti mažiau, nei už automobilio stovėjimo aikštelę?)